Omron - Functie-/technologiemodule voor PLC - CJ1W-NCF82
Ons artikelnummer
2358630
Artikelnummer fabrikant
CJ1W0369H
Type nummer
CJ1W-NCF82
EAN-code
4548583044388
Aantal functies
15
Redundantiemogelijkheid
Nee
Tellen mogelijk
Nee
Wegen mogelijk
Nee
Geschikt voor temperatuurregeling
Nee
Productomschrijving
CJ1WNCF82 CJ MOTION 16-ASSIGE POSITIONERINGSMODULE AANSTURI
CJ motion, 16-assige positioneringsmodule, aansturing servo's via EtherCAT (IO + servoassen)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2358630 |
| Artikelnummer fabrikant | CJ1W0369H |
| EAN-code | 4548583044388 |
| Artikelklasse (ETIM) | Functie-/technologiemodule voor PLC |
| Merk | Omron |
| Serie | Motion controllers |
| Type nummer | CJ1W-NCF82 |
| Omschrijving | CJ motion, 16-assige positioneringsmodule, aansturing servo's via Ethe |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Aantal functies | 15 |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Tellen mogelijk | Nee |
| Wegen mogelijk | Nee |
| Geschikt voor temperatuurregeling | Nee |
| Breedte | 31 mm |
| Met lasbesturing | Ja |
| Geschikt voor drukregeling | Nee |
| Geschikt voor NC | Nee |
| Geschikt voor elektronische positionering | Ja |
| Geschikt voor CNC | Ja |
| Geschikt voor SSI | Nee |
| Geschikt voor incremental-data-acquisitie | Nee |
| Geschikt voor registratie absolute waarde | Nee |
| Geschikt voor fluxregeling | Nee |
| Geschikt voor fluxmeting | Nee |
| Geschikt voor baansturing | Nee |
| Geschikt voor nok-besturing | Nee |
| Geschikt voor vliegende zaag | Nee |
| Geschikt voor multi-asbesturing | Ja |
| Geschikt voor eenas-regeling | Ja |
| Geschikt voor multi-aspositionering | Ja |
| Geschikt voor eenas-positionering | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 66.4 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,156 kg |
| Afmeting verpakking | 0,149 x 0,12 x 0,063 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5.070,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st