Omron - Functie-/technologiemodule voor PLC - CJ2M-MD212
Ons artikelnummer
1146159
Artikelnummer fabrikant
CJ2W0029C
Type nummer
CJ2M-MD212
EAN-code
4547648833097
Aantal functies
16
Redundantiemogelijkheid
Nee
Tellen mogelijk
Nee
Wegen mogelijk
Nee
Geschikt voor temperatuurregeling
Nee
Productomschrijving
CJ2MMD212 CJ2M PULS I/O MOD.I /O MODULE PNP
CJ Puls I/O module. PNP. Standaard 10 in, 4 interrupts en 2 x 50 kHz (100 kHz enkel fase) high-speed counters, en 6 uit, 2 PWM en 2 puls uit 100 kHz op MIL40 connector. (Alleen CJ2M)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146159 |
| Artikelnummer fabrikant | CJ2W0029C |
| EAN-code | 4547648833097 |
| Artikelklasse (ETIM) | Functie-/technologiemodule voor PLC |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | CJ2M-MD212 |
| Omschrijving | CJ Puls I/O module. PNP. Standaard 10 in, 4 interrupts en 2 x 50 kHz ( |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal functies | 16 |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Tellen mogelijk | Nee |
| Wegen mogelijk | Nee |
| Geschikt voor temperatuurregeling | Nee |
| Breedte | 20 mm |
| Met lasbesturing | Nee |
| Geschikt voor drukregeling | Nee |
| Geschikt voor NC | Nee |
| Geschikt voor elektronische positionering | Nee |
| Geschikt voor CNC | Nee |
| Geschikt voor SSI | Nee |
| Geschikt voor incremental-data-acquisitie | Nee |
| Geschikt voor registratie absolute waarde | Nee |
| Geschikt voor fluxregeling | Nee |
| Geschikt voor fluxmeting | Nee |
| Geschikt voor baansturing | Nee |
| Geschikt voor nok-besturing | Nee |
| Geschikt voor vliegende zaag | Nee |
| Geschikt voor multi-asbesturing | Nee |
| Geschikt voor eenas-regeling | Nee |
| Geschikt voor multi-aspositionering | Nee |
| Geschikt voor eenas-positionering | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | B |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 66.3 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,132 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,118 x 0,063 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 295,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st