Omron - Interfacemodule - XW2G-40G7-E
Ons artikelnummer
1196775
Artikelnummer fabrikant
XW2G0001H
Type nummer
XW2G-40G7-E
EAN-code
4547648089852
Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig
Veerklemaansluiting
Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig
Insteekaansluiting (Plug-in)
Aantal polen
40
Nom. (meet)spanning
24 V
Nom. (meet)stroom
1 A
Productomschrijving
XW2G40G7E XW2-G40G-7E SPECIALE KLEMMENSTVOOR CJ1W-CTL41 MET SCHROEFL.
Speciale klemmenstrook voor CJ1W-CTL41 met schroefloze klemverbinding. Line-driver of 24 VDC aansluiting per encoder
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1196775 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2G0001H |
| EAN-code | 4547648089852 |
| Artikelklasse (ETIM) | Interfacemodule |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2G-40G7-E |
| Omschrijving | Speciale klemmenstrook voor CJ1W-CTL41 met schroefloze klemverbinding. |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Aantal polen | 40 |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Breedte | 157 mm |
| Vervuilingsgraad | 1 |
| Diepte | 45 mm |
| Hoogte | 44.2 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,166 kg |
| Afmeting verpakking | 0,195 x 0,062 x 0,06 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 133,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st