Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-100K
Ons artikelnummer
1056796
Artikelnummer fabrikant
XW2Z0165M
Type nummer
XW2Z-100K
EAN-code
4536854792908
Functie
PLC - overige apparaten
Lengte
1 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Ja
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
XW2Z100K 40-P CONN+KABEL 1M ABEL 1M
1 m kabel tussen 40 punts klemmenstrook met MIL connector (XW2D-40G6) en PLC unit met 40 punts MIL connector
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1056796 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2Z0165M |
| EAN-code | 4536854792908 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2Z-100K |
| Omschrijving | 1 m kabel tussen 40 punts klemmenstrook met MIL connector (XW2D-40G6) |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Functie | PLC - overige apparaten |
| Lengte | 1 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Ja |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Stekkerstrip |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
| Aantal polen | 40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,167 kg |
| Afmeting verpakking | 0,186 x 0,151 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 72,70 per 1 st |
Artikel bevat 1 st