Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-200K
Ons artikelnummer
1139648
Artikelnummer fabrikant
XW2Z0168D
Type nummer
XW2Z-200K
EAN-code
4536854792939
Functie
PLC - overige apparaten
Lengte
2 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Ja
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
XW2Z200K 2 METER KABEL TUSSEN 40 PUNTS KLEMMENSTROOK EN PLC
2 m kabel tussen 40 punts klemmenstrook met MIL connector (XW2D-40G6) en PLC unit met 40 punts MIL connector
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1139648 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2Z0168D |
| EAN-code | 4536854792939 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2Z-200K |
| Omschrijving | 2 m kabel tussen 40 punts klemmenstrook met MIL connector (XW2D-40G6) |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Functie | PLC - overige apparaten |
| Lengte | 2 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Ja |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Stekkerstrip |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
| Aantal polen | 40 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,304 kg |
| Afmeting verpakking | 0,205 x 0,181 x 0,045 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 93,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st