Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-R200C-175-150
Ons artikelnummer
2374127
Artikelnummer fabrikant
XW2Z8024M
Type nummer
XW2Z-R200C-175-150
EAN-code
4548583800472
Functie
PLC - overige apparaten
Lengte
2 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Nee
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
XW2ZR200C175150 2 / 1,75 /1,5 M KABEL TUSSEN NPN GESTUUR
2 / 1,75 / 1,5 m kabel tussen NPN gestuurd relaisterminal (G70A-ZOC16-3 / ZIM16-5) en NPN 96 pts I/O kaart. 56-punts Fujitsu connector aan ene, 3 x 20 punts MIL aan andere zijde
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2374127 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2Z8024M |
| EAN-code | 4548583800472 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2Z-R200C-175-150 |
| Omschrijving | 2 / 1,75 / 1,5 m kabel tussen NPN gestuurd relaisterminal (G70A-ZOC16- |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Functie | PLC - overige apparaten |
| Lengte | 2 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Nee |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Stekkerstrip |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
| Aantal polen | 56 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,391 kg |
| Afmeting verpakking | 0,207 x 0,186 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 227,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st