Omron - PLC verbindingskabel - XW2Z-R300C
Ons artikelnummer
2374128
Artikelnummer fabrikant
XW2Z8011H
Type nummer
XW2Z-R300C
EAN-code
4548583800342
Functie
PLC - overige apparaten
Lengte
3 m
Geschikt voor ingangskaart PLC
Ja
Geschikt voor uitgangskaart PLC
Ja
geschikt voor digitale signalen
Ja
Productomschrijving
XW2ZR300C IDEM G79-100C LENGT E 3 M
Idem G79-100C, lengte 3 m
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2374128 |
| Artikelnummer fabrikant | XW2Z8011H |
| EAN-code | 4548583800342 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC verbindingskabel |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | XW2Z-R300C |
| Omschrijving | Idem G79-100C, lengte 3 m |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Functie | PLC - overige apparaten |
| Lengte | 3 m |
| Geschikt voor ingangskaart PLC | Ja |
| Geschikt voor uitgangskaart PLC | Ja |
| geschikt voor digitale signalen | Ja |
| Geschikt voor analoge signalen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Stekkerstrip |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Stekkerstrip |
| Aantal polen | 20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,289 kg |
| Afmeting verpakking | 0,197 x 0,181 x 0,044 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 136,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st