Omron - PLC voedingsmodule - C200HW-PA204R
Ons artikelnummer
1084774
Artikelnummer fabrikant
3GHW1065F
Type nummer
C200HW-PA204R
EAN-code
4536854304125
Ingangsspanning bij AC 50 Hz
85 - 264 V
Ingangsspanning bij AC 60 Hz
85 - 264 V
Type ingangsspanning
AC
Max. primaire stroom bij AC 50 Hz
30 A
Breedte
58 mm
Productomschrijving
C200HWPA204R VOEDINGSMODULE SMODULE
Voeding 100-240 VAC, 4,6 A in 5 VDC en 625 mA in 26 VDC circuit, met run-uitgang, t.b.v. CS1 en C200HW-racks
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "PLC voedingsmodule" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1084774 |
| Artikelnummer fabrikant | 3GHW1065F |
| EAN-code | 4536854304125 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC voedingsmodule |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | C200HW-PA204R |
| Omschrijving | Voeding 100-240 VAC, 4,6 A in 5 VDC en 625 mA in 26 VDC circuit, met r |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Ingangsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Ingangsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Type ingangsspanning | AC |
| Max. primaire stroom bij AC 50 Hz | 30 A |
| Breedte | 58 mm |
| Max. primaire stroom bij AC 60 Hz | 30 A |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Uitgangsspanning bij DC | 5 - 26 V |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 4.6 A |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 100 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 101 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,507 kg |
| Afmeting verpakking | 0,131 x 0,146 x 0,075 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 710,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st