Omron - PLC voedingsmodule - CJ1W-PA205C
Ons artikelnummer
1119847
Artikelnummer fabrikant
CJ1W0174A
Type nummer
CJ1W-PA205C
EAN-code
4547648156936
Ingangsspanning bij AC 50 Hz
85 - 264 V
Ingangsspanning bij AC 60 Hz
85 - 264 V
Type ingangsspanning
AC
Max. primaire stroom bij AC 50 Hz
30 A
Breedte
80 mm
Productomschrijving
CJ1WPA205C VOEDING NULL
CJ voeding, 100-240 VAC, 5 A in 5 VDC met restlevensduur indicatie, t.b.v. CJ CPU en uitbreidingen
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "PLC voedingsmodule" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1119847 |
| Artikelnummer fabrikant | CJ1W0174A |
| EAN-code | 4547648156936 |
| Artikelklasse (ETIM) | PLC voedingsmodule |
| Merk | Omron |
| Serie | Programmeerbare besturingen |
| Type nummer | CJ1W-PA205C |
| Omschrijving | CJ voeding, 100-240 VAC, 5 A in 5 VDC met restlevensduur indicatie, t. |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Ingangsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Ingangsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Type ingangsspanning | AC |
| Max. primaire stroom bij AC 50 Hz | 30 A |
| Breedte | 80 mm |
| Max. primaire stroom bij AC 60 Hz | 30 A |
| Max. primaire stroom bij DC | 0 A |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Uitgangsspanning bij DC | 5 - 24 V |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 0 A |
| Max. uitgangsstroom bij AC 60 Hz | 0 A |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 5 A |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 81.6 mm |
| Vermogensafgifte | 25 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,451 kg |
| Afmeting verpakking | 0,132 x 0,103 x 0,128 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 426,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st