Omron - Relaisvoet - PYFZ-14-E
Ons artikelnummer
1620988
Artikelnummer fabrikant
PYFZ0002F
Type nummer
PYFZ-14-E
EAN-code
4549734447720
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Functionaliteitsuitbreiding mogelijk
Nee
Aantal pins
14
Breedte
29.5 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
PYFZ14EBYOMZ BY OMZ AANSLUITV OET14-POLIG
Aansluiting, DIN-rail-/opbouwmontage, 14-polig, schroefaansluitingen (standaard)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1620988 |
| Artikelnummer fabrikant | PYFZ0002F |
| EAN-code | 4549734447720 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Omron |
| Serie | Aansluitvoeten |
| Type nummer | PYFZ-14-E |
| Omschrijving | Aansluiting, DIN-rail-/opbouwmontage, 14-polig, schroefaansluitingen ( |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 14 |
| Breedte | 29.5 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Diepte | 72 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 67 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,05 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,98 per 1 st |
Artikel bevat 1 st