Osram - Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector - 64684 48W 230V R7S BLI1
Productomschrijving
64684 ECO 48W 230V R7S BLI1 HALOGEENLAMP ECO
Tweezijdig gesokkelde halogeenlampen met buis lampvoet. Productkenmerken: Gemiddelde levensduur: 2.000 u. Dimbaar. Kleurweergave-index Ra: 100. Lampvoet: R7s. Productvoordelen: Briljant accentlicht. Directe vervanging voor standaard buisvormige halogeenlampen. Aanzienlijk lagere CO2-emissies in vergelijking tot standaard versie. Lagere warmtebelasting (in vergelijking tot het standaardreferentieproduct). Geen transformator nodig. Toepassingsgebieden: Ingangsverlichting. Padverlichting. Tuin verlichting. Verkeersgebieden. Winkels. Restaurants, hotels en gelijkaardige prestigieuze toepassingen. Kantoren, openbare gebouwen. Ideaal voor het benadrukken en accentueren van de structuur van een ruimte. Veiligheidsadvies: Raak de lamp niet aan als deze kapot is.. Mag niet worden gebruikt als de buitenste ballon defect is.. Lamp uitsluitend gebruiken in een gesloten armatuur..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1135472 |
| Artikelnummer fabrikant | 4008321977571 |
| EAN-code | 4008321977571 |
| Artikelklasse (ETIM) | Hoogvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Osram |
| Serie | 7AD 23 05 |
| Type nummer | 64684 48W 230V R7S BLI1 |
| Omschrijving | HALOLINE® SUPERSTAR 48 W 230 V R7S |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lampvermogen | 48 W |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Lichtstroom | 700 lm |
| Voet | R7s |
| Lampvorm | Buis tweekneeps (tweezijdige voeding) |
| Gedraaid glas | Nee |
| Diameter | 10 mm |
| Totale lengte | 78 mm |
| UV-bescherming | Nee |
| Model | Helder |
| Kleurtemperatuur | 2800 K |
| Energie-efficiëntieklasse | C |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 48 kWh |
| Lampaanduiding | T4 |
| Infrarood coating | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 19 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,017 kg |
| Afmeting verpakking | 0,01 x 0,14 x 0,12 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,18 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Links
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Deeplink
Artikel bevat 1 st