Osram - Laagvolt halogeenlamp zonder reflector - HALOSTAR STARLITE 50 W 12 V GY6.35
Productomschrijving
4058075094277 HALOSTAR STARLIT
Laagvolt halogeenlamp met pinfitting. Productkenmerken: Gemiddelde levensduur: 2.000 u. 100 % dimbaar. Kleurweergave-index Ra: 100. Productvoordelen: Briljant accentlicht. Ongelooflijk kleine afmetingen voor revolutionaire nieuwe designarmatuur. Goedgekeurd voor gebruik in open armaturen (conform IEC 60598-1). Axiale gloeidraad voor optimaal gericht licht. Speciale pins voor corrosiebescherming. UV-filter. Bevat geen kwik. Toepassingsgebieden: Algemene verlichting. Ingangsverlichting. Accentverlichting. Verlichting tijdens het lezen. Tuin verlichting. Winkels. Restaurants, hotels en gelijkaardige prestigieuze toepassingen. Kantoren, openbare gebouwen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen. Veiligheidsadvies: Raak de lamp niet aan als deze kapot is.. Mag niet worden gebruikt als de buitenste ballon defect is.. Lamp uitsluitend gebruiken in een gesloten armatuur..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4221659 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075094277 |
| EAN-code | 4058075094277 |
| Artikelklasse (ETIM) | Laagvolt halogeenlamp zonder reflector |
| Merk | Osram |
| Serie | |
| Type nummer | HALOSTAR STARLITE 50 W 12 V GY6.35 |
| Omschrijving | HALOSTAR STARLITE® 2000 50 W 12 V GY6.35 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Lampvermogen | 50 W |
| Lampspanning | 12 - 12 V |
| Lichtstroom | 910 lm |
| Voet | GY6,35 |
| Kleurtemperatuur | 2950 K |
| Diameter | 12 mm |
| Totale lengte | 44 mm |
| Geschikt voor bakoven | Nee |
| UV-bescherming | Ja |
| Axiaal filament | Ja |
| Lagedruk techniek | Ja |
| Infrarood coating | Nee |
| Model | Helder |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 50 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 2000 h |
| Lampaanduiding | T3,5 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 35 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,004 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,02 x 0,07 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,05 per 1 st |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Handleiding
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st