Osram - LED-lamp - PIN MICRO 10 300 ° 1 W/2700 K G4
Productomschrijving
4058075523098 LED PIN MICRO 12
Compacte laagvolt LED lampen 12V met retrofit pinfitting. Productkenmerken: Compatibel met vele soorten conventionele en electronische bedrijfsapparatuur (zie ook compatibiliteits lijst). Direct alternatief voor laagvolt halogeenlampen. Lampvoet: G4. Productvoordelen: Extreem kleine afmetingen. Variabel gebruik bij gelijkstroom en wisselstroom. Goede lichtverdeling in alle richtingen. Ideaal voor decoratieve en vrijbrandende applicaties. Lange levensduur van maximaal 15.000 uur. Drie jaar garantie. Lager energieverbruik dan gloeilampen of halogeenlampen. Toepassingsgebieden: Decoratieve toepassingen. Sfeervolle accentverlichting in het hele huis. Alleen buiten te gebruiken in geschikte buitenarmaturen. Veiligheidsadvies: Raak de lamp niet aan als deze kapot is.. Mag niet worden gebruikt als de buitenste ballon defect is.. Om volledige lichtefficiëntie en productlevensduur te garanderen, is het aanbevolen om glas of bedekking van het armatuur af te halen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4222932 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075523098 |
| EAN-code | 04058075523098 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Osram |
| Serie | |
| Type nummer | PIN MICRO 10 300 ° 1 W/2700 K G4 |
| Omschrijving | LED PIN MICRO 12 V 1W 827 Clear G4 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Spanningstype | AC/DC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Overig |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Voet | G4 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Dimbaar | Nee |
| Diameter | 10 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 1 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 130 - 130 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lampvermogen | 1 - 1 W |
| Lichtstroom | 100 - 100 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 100 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 100 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Stralingshoek | 320 - 320 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.11 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 180 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 95 % |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 6 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,009 KG |
| Afmeting verpakking | 0,02 x 0,05 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,84 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,03 |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Handleiding
Artikel bevat 1 st