Osram - LED-lamp - SST CLAS A 150 FR 20 W/2700 K E27
Productomschrijving
4058075433847 LED SUPERSTAR CL
Dimbare LED lampen, Classic A. Productkenmerken: LED alternatief voor conventionele lampen. Goede kwaliteit van het licht; kleurweergave-index Ra:80; constante chromaticiteit. Hoge kleurconsistentie: ≤ 6 SDCM. Dimbaar (met vele gangbare dimmers, zie ook www.osram-lamps.com/dim). Kwik-vrije lampen. Productvoordelen: Lager energieverbruik dan gloeilampen of halogeenlampen. Hoge kleurconsistentie dankzij smalle binning. Eenvoudige vervanging van klassieke lampen dankzij compact ontwerp. Onmiddellijk 100 % licht, geen opwarmtijd. Toepassingsgebieden: Huishoudelijke applicaties. Algemene verlichting. Alleen buiten te gebruiken in geschikte buitenarmaturen. Veiligheidsadvies: Raak de lamp niet aan als deze kapot is.. Mag niet worden gebruikt als de buitenste ballon defect is..
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4222543 |
| Artikelnummer fabrikant | 4058075433847 |
| EAN-code | 4058075433847 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED-lamp |
| Merk | Osram |
| Serie | |
| Type nummer | SST CLAS A 150 FR 20 W/2700 K E27 |
| Omschrijving | LED SUPERSTAR CLASSIC A 20W 827 Frosted E27 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lampvorm | Peer |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Voet | E27 |
| Kleur | Wit |
| Dimbaar | Ja |
| Diameter | 70 mm |
| Lengte | 137 mm |
| Gemiddelde nom. levensduur | 25000 h |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 20 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Nom. stroom | 95 - 95 mA |
| Vermogensfactor | 0.94 |
| Lampvermogen | 20 - 20 W |
| Lichtstroom | 2452 - 2452 lm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612 | 2452 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 122 lm/W |
| Filament lamp | Nee |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Kleur behuizing | Wit |
| Stralingshoek | 200 - 200 ° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 0.13 |
| Lampaanduiding | A-type |
| Min. aantal schakelcycli | 100000 |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 15 |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor elektronisch VSA | Nee |
| Geschikt voor magnetisch VSA | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met schemeringsschakelaar | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimbaar faseaansnijding | Ja |
| Dimbaar Touch and Dim | Ja |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar Bluetooth | Nee |
| Dimbaar Wi-Fi | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 15 % |
| Materiaal van de gloeilamp | Kunststof |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,125 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,07 x 0,18 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 21,60 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,05 |
Downloads
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Productgegevensblad voor energielabel
Artikel bevat 1 st