Peha - Dimmer - D 431 HAN LED O.A.
Productomschrijving
431HAN LED O.A LED DIMMER LED DIMMER 6-60W 260623
LED-draaidimmer met fase-aansnijding – fase-aansnijdingsdimmer voor dimbare LED-lampen, gloeilampen, hoogvolt-halogeenlampen en andere ohmse verbruikers met druk-wisselschakelaar
Minimale lichtsterkte instelbaar, met softvergrendeling, met insteekcontacten,
230-240 V~, 50-60 Hz, 25-100 VA, 6-60 W LED, 6-120 W halogen (zekering T 1,6 H), temperatuurzekering niet herstelbaar
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Dimmer" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1170003 |
| Artikelnummer fabrikant | 00260623 |
| EAN-code | 4010105260625 |
| Artikelklasse (ETIM) | Dimmer |
| Merk | Peha |
| Serie | |
| Type nummer | D 431 HAN LED O.A. |
| Omschrijving | Laagvolt halogeendimmer met fase-aansn.LED |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Samenstelling | Basiselement |
| Bedieningswijze | Draai/drukknop |
| Seriedimmer | Nee |
| Type belasting | Universeel |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Lichtwaardegeheugen | Nee |
| Geschikt voor toepassing met drukker | Ja |
| Geschikt voor toepassing met bewegingsmelder | Nee |
| Geschikt voor toepassing met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Geschikt voor toepassing met tijdschakelaar/timer | Nee |
| Geschikt voor toepassing met RF-drukker | Nee |
| Geschikt voor toepassing met IR-drukker | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aansluitwijze | Steekklem |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,165 kg |
| Afmeting verpakking | 0,074 x 0,074 x 0,055 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,91 per 1 st |
Artikel bevat 1 st