Peha - Drukcontact - D 65 L
Ons artikelnummer
1142699
Artikelnummer fabrikant
00304711
Type nummer
D 65 L
EAN-code
4010105304718
Samenstelling
Overig
Model
Overig
Bedieningswijze
Overig
Terugmeldcontact
Nee
Aantal wippen
1
Productomschrijving
"D 65 L SYMBOOL ""LICHT""" "SYMBOOL ""LICHT"" TRANSPARANT"
Symboolplatenvoor drukkers 655 WAB en 655 WAB GLKLICHT
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1142699 |
| Artikelnummer fabrikant | 00304711 |
| EAN-code | 4010105304718 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukcontact |
| Merk | Peha |
| Serie | WAB |
| Type nummer | D 65 L |
| Omschrijving | Symboolplaatje LICHThelder, transparant |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Overig |
| Model | Overig |
| Bedieningswijze | Overig |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Montagewijze | Overig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,001 kg |
| Afmeting verpakking | 0,135 x 0,135 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,57 per 1 st |
Artikel bevat 1 st