Peha - Installatieschakelaar - D 711.02
Brutoprijs
13,11
Peha - Installatieschakelaar - D 711.02
Ons artikelnummer
1146360
Artikelnummer fabrikant
00600111
Type nummer
D 711.02
EAN-code
4010105600117
Type schakeling
Uitschakelaar 1-polig
Bedieningswijze
Wip/drukker
Samenstelling
Basiselement met centrale afdekplaat
Drukvlakschakelaar
Nee
Aantal wippen
1
Productomschrijving
D711.02 SCHAKELAAR 1-POLIG COMPACTA LEVEND WIT
Schakelaar1polig, 10 A 250 V~, met schroefklemcontacten,10 mm inbouwdiepte, met wip
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1146360 |
| Artikelnummer fabrikant | 00600111 |
| EAN-code | 4010105600117 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieschakelaar |
| Merk | Peha |
| Serie | Compacta |
| Type nummer | D 711.02 |
| Omschrijving | Compacta schakelaar 1-polig, met wiplevend wit |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Type schakeling | Uitschakelaar 1-polig |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,151 x 0,118 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st