Peha - Installatieschakelaar - D 711.19
Ons artikelnummer
1129249
Artikelnummer fabrikant
00615111
Type nummer
D 711.19
EAN-code
4010105615111
Type schakeling
Overig
Bedieningswijze
Wip/drukker
Samenstelling
Basiselement met centrale afdekplaat
Drukvlakschakelaar
Nee
Aantal wippen
1
Productomschrijving
D 711.19 SCHAKEL. 1-POLIG COMPACTA DIEPZWART
Schakelaar1polig, 10 A 250 V~, met schroefklemcontacten,10 mm inbouwdiepte, met wip
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1129249 |
| Artikelnummer fabrikant | 00615111 |
| EAN-code | 4010105615111 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieschakelaar |
| Merk | Peha |
| Serie | Compacta |
| Type nummer | D 711.19 |
| Omschrijving | Compacta schakelaar 1-polig, met wipdiepzwart |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Type schakeling | Overig |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,03 kg |
| Afmeting verpakking | 0,151 x 0,118 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,76 per 1 st |
Artikel bevat 1 st