Peha - Installatieschakelaar - D 712.02 GLK
Ons artikelnummer
1124961
Artikelnummer fabrikant
00600311
Type nummer
D 712.02 GLK
EAN-code
4010105600315
Type schakeling
Tweepolige schakelaar
Bedieningswijze
Wip/drukker
Samenstelling
Basiselement met centrale afdekplaat
Drukvlakschakelaar
Nee
Aantal wippen
1
Productomschrijving
712.02 GLK SCHAKELAAR+LAMP 2P 600311 LEVEND-WIT COMPACTA
Schakelaar2polig, 10 A 250 V~, met controlelamp,met schroefklemcontacten, 10 mm inbouwdiepte,met wip
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1124961 |
| Artikelnummer fabrikant | 00600311 |
| EAN-code | 4010105600315 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieschakelaar |
| Merk | Peha |
| Serie | Compacta |
| Type nummer | D 712.02 GLK |
| Omschrijving | Compacta schakelaar 2-polig, met wipmet opdruk, controlelamp, levend w |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Type schakeling | Tweepolige schakelaar |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,035 kg |
| Afmeting verpakking | 0,151 x 0,118 x 0,056 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st