Peha - Installatieschakelaar - D 80.556 HC GLK W
Ons artikelnummer
1127103
Artikelnummer fabrikant
00194711
Type nummer
D 80.556 HC GLK W
EAN-code
4010105194715
Type schakeling
Overig
Bedieningswijze
Hotelkaart
Samenstelling
Basiselement met centrale afdekplaat
Drukvlakschakelaar
Nee
Aantal wippen
1
Productomschrijving
80.556 HC GLK W 194711 HOTELKAART SCHAKELAAR + VERL.
Hotelkaart schakelaar met verlichtingmet 1 maak- en verbreekcontact, wissel 1polig,met N-klem, 6 A 250 V~met tekstveld 10 x 49 mm, met centraalplaat voor combinaties
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1127103 |
| Artikelnummer fabrikant | 00194711 |
| EAN-code | 4010105194715 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatieschakelaar |
| Merk | Peha |
| Serie | Standaard |
| Type nummer | D 80.556 HC GLK W |
| Omschrijving | Hotelkaart schakelaar met verlichtingSTANDARD wit, 1-polig, 1 maak/ver |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type schakeling | Overig |
| Bedieningswijze | Hotelkaart |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Aantal wippen | 1 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Crèmewit (elektrowit) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 250 V |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,101 kg |
| Afmeting verpakking | 0,275 x 0,185 x 0,092 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 88,42 per 1 st |
Artikel bevat 1 st