Peha - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - D 80.691 W
Ons artikelnummer
1027456
Artikelnummer fabrikant
00207111
Type nummer
D 80.691 W
EAN-code
4010105207118
Samenstelling
Opbouwrand
Aantal eenheden
1
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Duroplast
Productomschrijving
80691W OPBOUWRAND 1 VOUDIG STANDAARDPROGRAMMA INB.WIT
Opbouwhuis voor afdekramen 80.671-80.673 voor verticale en horizontale montage 1voudig, afmetingen B 81 x L 81 x H 33 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1027456 |
| Artikelnummer fabrikant | 00207111 |
| EAN-code | 4010105207118 |
| Artikelklasse (ETIM) | Opbouwbak inbouwschakelmateriaal |
| Merk | Peha |
| Serie | Standaard |
| Type nummer | D 80.691 W |
| Omschrijving | STANDARD opbouwhuis 1-voudigwit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Opbouwrand |
| Aantal eenheden | 1 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Crèmewit (elektrowit) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Transparant | Nee |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,066 kg |
| Afmeting verpakking | 0,275 x 0,185 x 0,092 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st