Peha - Opbouwbak inbouwschakelmateriaal - D 80.693 W
Ons artikelnummer
1027114
Artikelnummer fabrikant
00207311
Type nummer
D 80.693 W
EAN-code
4010105207316
Samenstelling
Opbouwrand
Aantal eenheden
3
Montagerichting
Horizontaal en verticaal
Materiaal
Kunststof
Materiaalkwaliteit
Duroplast
Productomschrijving
80.693W OPBOUWRAND 3-VOUDIG
Opbouwhuis voor afdekramen 80.671-80.673 voor verticale en horizontale montage 3voudig, afmetingen B 81 x L 223 x H 33 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1027114 |
| Artikelnummer fabrikant | 00207311 |
| EAN-code | 4010105207316 |
| Artikelklasse (ETIM) | Opbouwbak inbouwschakelmateriaal |
| Merk | Peha |
| Serie | Standaard |
| Type nummer | D 80.693 W |
| Omschrijving | STANDARD opbouwhuis 3-voudigwit |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Samenstelling | Opbouwrand |
| Aantal eenheden | 3 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Crèmewit (elektrowit) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Transparant | Nee |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,166 kg |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,215 x 0,094 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,63 per 1 st |
Artikel bevat 1 st