Philips - Lichtregelsysteemcomponent - Lichtregelapparatuur Interact ready
Productomschrijving
8720169260597 OCC 0101A/02 DL
Philips Interact Ready Ceiling-mounted Sensors Verbeter je slimme verlichtingssysteem eenvoudig met draadloze Interact Ready-sensoren voor plafondmontage. Plaats de sensoren waar je ze nodig hebt voor een volledige dekking. Bedien een hele groep aangesloten Interact-armaturen en -apparaten met één enkele plafondsensor, of groepeer ze met andere Interact Ready-sensoren voor de ultieme bedieningsflexibiliteit. Met de Interact app wordt zoneren en herbestemmen een fluitje van een cent, zonder beperkingen qua bedrading. Het resultaat? Indrukwekkende energiebesparingen en uitzonderlijke regelflexibiliteit.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Lichtregelsysteemcomponent" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4275229 |
| Artikelnummer fabrikant | 8720169260597 |
| EAN-code | 8720169260597 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtregelsysteemcomponent |
| Merk | Philips |
| Serie | |
| Type nummer | Lichtregelapparatuur Interact ready |
| Omschrijving | OCC 0101A/02 DL BP Sensor WH |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Model | Multisensor |
| Hoogte | 29.9 mm |
| Diameter | 86.5 mm |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Besturingswijze | RF |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Met montageplaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Zigbee | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,25 kg |
| Afmeting verpakking | 0,087 x 0,087 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 183,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st