Philips - Plafond-/wandarmatuur - Waterdicht armatuur
Productomschrijving
WT120C G2 LED60S/840 PSU ELB3 CORELINE WATERDICHT ARMATUUR
Philips CoreLine Waterproof L1500 mm, Polycarbonaat, Grijs, Voedingsunit (aan/uit), 6000 lm, 49.5 W, 121 lm/W, 4000 K, (0.38,0.38)SDCM=3, Brede bundel, Mat, Polycarbonaat, IP65 | Bescherming tegen binnendringen van stof, straalwaterdicht, IK08 | 5J, beschermd tegen vandalisme, Veiligheidsklasse I, Insteekconnector, 4-polig, Eenvoudige aansluiting en verwijderbare lichtkap beschikbaar voor doorvoerbedrading met 1 fase (interne bedrading is niet inbegrepen), Noodverlichting gedurende 3 uur, basisuitvoering
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1216507 |
| Artikelnummer fabrikant | 8718291854210 |
| EAN-code | 8718291854210 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | Philips |
| Serie | CoreLine |
| Type nummer | Waterdicht armatuur |
| Omschrijving | WT120C G2 LED60S/840 PSU ELB3 L1500 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 80 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 200 - 220 mA |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof mat/gesatineerd |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 1515 mm |
| Hoogte/diepte | 76 mm |
| Inbouwhoogte/diepte | 1515 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Max. systeemvermogen | 49.5 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 6000 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Onbehandeld |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. levensduur L80/B50 bij 25 °C | 47000 h |
| Nom. levensduur L90/B50 bij 25 °C | 22000 h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Ja |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 121 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Aantal polen | 4 |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 25 |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Flikkerende waarde Pst LM | 1 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 1.6 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 36 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 60 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | E |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 121 - 121 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 6000 - 6000 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 20 % |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Maximaal aantal armaturen per zekeringautomaat C10 (MCB) | 37 |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Decentraal (individuele batterij) |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 500 lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | 3 W |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Automatische zelfdiagnose |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Met schakelaar | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 2,48 kg |
| Afmeting verpakking | 1,57 x 0,09 x 0,08 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 340,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Downloads
20220303081831991_263913713.pdf
20210819113520667_-551475350.pdf
20210819113658405_-1307818190.pdf
20210819113521839_-743502347.pdf
20220303082051498_2054430076.pdf
Karakteristieken
Montage handleiding
Handleiding
Karakteristieken
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8718699002848/OTA/8a/8a5f/8a5ff855712aec41398cc09d0c69ec43.pdf
Presentatie video/filmpje
Presentatie video/filmpje
Schema
Karakteristieken
Schema
Montage handleiding
Schema
Schema
Lichtverdeling curve
Lichtverdeling curve
Duurzaamheid
Links
Karakteristieken
Onderdelenlijst/explosietekening
20230120080950291_263913713.pdf
20230120081034885_-1104990979.zip
20230120081014073_1821439366.pdf
20230120081035729_-1031790970.pdf
20230120081036041_-1954947746.pdf
2023012008113237_2054430076.pdf
Presentatie video/filmpje
Presentatie video/filmpje
20230120081313886_517658403.zip
20230120081243167_910870039.asc
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Artikel bevat 1 st