Philips - Straat- en pleinverlichtingsarmatuur - Paaltoparmatuur
Productomschrijving
BDP102G20WRFSC BDP102 GRN20/830 DW PCF SI CLO 62P
Philips TownGuide Performer Urban road & street light, Aluminium, Zilver, Opzetmontage voor diameter 62mm, Voedingsunit, regelend, met constante lichtopbrengst, Constante lichtopbrengst, 1200 lm, 15.8 W, 78 lm/W, 3000 K, (0.43, 0.40) SDCM 5, CRI80, Lichtverdeling breed, IP66 | Bescherming tegen binnendringen van stof, straalwaterdicht, IK10 | 20J, vandalismebestendig, Veiligheidsklasse I, Piekspanningsbeschermingsniveau tot 6 kV met differentiaal-modus en 6 kV met normale modus, Schroefaansluitblok, 5-polig
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2247396 |
| Artikelnummer fabrikant | 8718291910671 |
| EAN-code | 8718291910671 |
| Artikelklasse (ETIM) | Straat- en pleinverlichtingsarmatuur |
| Merk | Philips |
| Serie | TownGuide Performer |
| Type nummer | Paaltoparmatuur |
| Omschrijving | BDP102 LED20/830 DW PCF SI CLO 62P |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Montagewijze | Opzetmontage |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Schakeling | Overig |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Breedte | 570 mm |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Max. lampvermogen | 14 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Instelbare optiek | Nee |
| Geschikt voor topmaat | 62 - 62 mm |
| Slagvastheid | IK10 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Met lichtbron | Ja |
| Lengte | 570 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Gecoat | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 60 - 80 mA |
| Type dimming | Niet dimbaar |
| Afstandsbediening | Geen |
| Met radiosturing | Nee |
| Constante lichtstroom regeling | Ja |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1200 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 291 - 296 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM5 |
| Nom. levensduur L80/B10 bij 25 °C | 100000 h |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Max. systeemvermogen | 15.8 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 78 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.94 |
| Hoogte/diepte | 317 mm |
| Diameter | 570 mm |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 99 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 98 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Met lichtsensor | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 26 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 44 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1200 - 1200 lm |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Dimmen D4i | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 2.5 mm² |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,255 kg |
| Afmeting verpakking | 0,583 x 0,583 x 0,34 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 359,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Downloads
dbc23fd4-c3bf-48d6-8284-88a940e3d111.pdf
20220303081827036_1588337067.pdf
20210819113709582_2086804659.pdf
Montage handleiding
https://att.2ba.nl/8718699002848/master/OTA/8c76f3f7-ca24-4498-bfdc-a0c1365a0dd1.pdf
https://att.2ba.nl/8718699002848/master/OTA/42d31b0d-200b-4de5-ae13-f5f9efb65dc7.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8718699002848/master/OTA/20230530143805011_-529407571.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Karakteristieken
Schema
Schema
Lichtverdeling curve
Lichtverdeling curve
https://att.2ba.nl/8718699002848/OTA/30/30e4/30e40f1ba255573af7300d8bd46539a0.pdf
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED uitwisselbaar"
Artikel bevat 1 st