Philips - TL-buis - MASTER TL-D SUPER 80 1M 36W/840 SLV/25
Brutoprijs
44,00
Philips - TL-buis - MASTER TL-D SUPER 80 1M 36W/840 SLV/25
Ons artikelnummer
2078598
Artikelnummer fabrikant
8711500558770
Type nummer
MASTER TL-D SUPER 80 1M 36W/840 SLV/25
EAN-code
8711500558770
Lampvermogen
36.6 W
Lichtstroom
3100 lm
Voet
G13
Kleurweergave-index
80-89
Kleurtemperatuur
4000 K
Productomschrijving
MASTER TL-D SUPER 80 1M 36W 840 SLV/25
Philips MASTER TL-D Super 80 De MASTER TL-D Super 80-lamp levert meer lumen per watt en een betere kleurweergave dan de standaard TL-D-kleuren. Verder heeft hij een lagere kwikinhoud. De lamp kan werken in bestaande TL-D-armaturen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2078598 |
| Artikelnummer fabrikant | 8711500558770 |
| EAN-code | 8711500558770 |
| Artikelklasse (ETIM) | TL-buis |
| Merk | Philips |
| Serie | MASTER TL-D Super 80 |
| Type nummer | MASTER TL-D SUPER 80 1M 36W/840 SLV/25 |
| Omschrijving | MASTER TL-D Super 80 1m 36W/840 SLV/25 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Lampvermogen | 36.6 W |
| Lichtstroom | 3100 lm |
| Voet | G13 |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lampvorm | Staaf |
| Specifieke lichtstroom lamp | 85 lm/W |
| Lichtkleur | 840 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Buisdiameter | 28 mm |
| Lengte | 984.2 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Overig |
| Splinterbescherming | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Snelstart | Ja |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 37 kWh |
| Lampaanduiding | T8 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 25 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,151 kg |
| Afmeting verpakking | 0,985 x 0,028 x 0,028 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 44,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Downloads
Karakteristieken
39e10074-33bc-425d-8168-820d93e9708b.pdf
20220303105343866_1369997557.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/0d0b6ae9-069a-4636-9f55-5261cc964538.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/f30bdd81-e8e4-40cb-9a5d-9d9816246d57.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/ec220c10-3bae-4463-93e7-2617ef1bb07e.pdf
2021081814005229_-1627817563.pdf
20210305091609526_-1407330780.pdf
2023012008083376_1369997557.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Energielabel
39e10074-33bc-425d-8168-820d93e9708b.pdf
20220303105343866_1369997557.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/0d0b6ae9-069a-4636-9f55-5261cc964538.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/f30bdd81-e8e4-40cb-9a5d-9d9816246d57.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/ec220c10-3bae-4463-93e7-2617ef1bb07e.pdf
2021081814005229_-1627817563.pdf
20210305091609526_-1407330780.pdf
2023012008083376_1369997557.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Energielabel
Artikel bevat 1 st