Philips - TL-buis - TL-X XL 40W/33-640 SLV/25
Productomschrijving
TLX 40W/33 EXPLOSIE VEILIG FLUORESCENTIELAMP
Philips TL-X XL De TL-X XL-lamp (buisdiameter 38 mm) heeft een verlengde levensduur en is voorzien van een interne ontsteekstrip voor starterloze elektromagnetische werking of hoogfrequente werking zonder voorverwarming. In combinatie met een speciale lamphouder worden alle mogelijke vonkeffecten tijdens ontsteken voorkomen. Deze lamp wordt gebruikt in brandvrije en extra beveiligde armaturen voor zowel binnen- als buitentoepassingen zoals de (petro-)chemische industrie, offshore, mijnbouw en elke locatie waar sporen van explosieve gassen aanwezig kunnen zijn.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1053250 |
| Artikelnummer fabrikant | 8711500261373 |
| EAN-code | 8711500261373 |
| Artikelklasse (ETIM) | TL-buis |
| Merk | Philips |
| Serie | TL-X XL |
| Type nummer | TL-X XL 40W/33-640 SLV/25 |
| Omschrijving | TL-X XL 40W/33-640 SLV/25 |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Lampvermogen | 40 W |
| Lichtstroom | 2300 lm |
| Voet | Fa6 |
| Kleurweergave-index | 60-69 |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Lampvorm | Staaf |
| Specifieke lichtstroom lamp | 58 lm/W |
| Lichtkleur | 640 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Neutraal wit 3300 - 5300 K |
| Buisdiameter | 40.5 mm |
| Lengte | 1220.5 mm |
| Interne reflectorlaag | Nee |
| Kleur | Wit |
| Toepassing | Explosieveilige omgeving |
| Splinterbescherming | Nee |
| Ontstekingsstrook | Nee |
| Snelstart | Ja |
| Starterloos bedrijf | Nee |
| Spectrumlamp | Nee |
| Geschikt voor explosieveilige armaturen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Dubbelwandig | Nee |
| Voor toepassing bij lage temperaturen | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse | G |
| Gemiddelde nom. levensduur | 26000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 40 kWh |
| Lampaanduiding | T12 |
| Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 | G |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 23 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,418 kg |
| Afmeting verpakking | 1,22 x 0,038 x 0,038 m |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 101,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Downloads
c76fbaeb-db21-4e8e-a373-58e64cb8aa57.pdf
2022030310535112_135981651.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/ce4c7d3f-658d-4b01-a6e2-8f088ae4379e.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/ce63448c-90aa-4608-bbf8-fee300e3327d.pdf
https://att.2ba.nl/8718699000189/master/OTA/d1ae9470-c55c-4467-90ec-29bdae849314.pdf
20210818140133404_132392382.pdf
20210305091618385_-267029370.pdf
20230120080909354_135981651.pdf
Karakteristieken
Karakteristieken
Standards & regulation, certificaten etc.
CoC-verklaring (Certificate of Conformity, gevraag
Karakteristieken
Energielabel
Karakteristieken
Productgegevensblad voor energielabel
Energielabel
Artikel bevat 1 st