Phoenix Contact - Behuizing voor rechthoekige connectoren - HC-STA-D07-BAWS-EL-AL
Ons artikelnummer
1250065
Artikelnummer fabrikant
1419252
Type nummer
HC-STA-D07-BAWS-EL-AL
EAN-code
4055626159836
Lengte
24.2 mm
Hoogte
28.5 mm
Breedte
38 mm
Uitvoering behuizing
Aanbouwbehuizing
Positie kabeltoevoer
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1419252
Aanbouwbehuizing D7, met lengtebeugel, materiaal: spuitgietaluminium, zeewaterbestendig, hoogte: 28,5 mm, kabelwartel: zonder, Standaard, haaks
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1250065 |
| Artikelnummer fabrikant | 1419252 |
| EAN-code | 4055626159836 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor rechthoekige connectoren |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Behuizing |
| Type nummer | HC-STA-D07-BAWS-EL-AL |
| Omschrijving | HC-STA-D07-BAWS-EL-AL |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lengte | 24.2 mm |
| Hoogte | 28.5 mm |
| Breedte | 38 mm |
| Uitvoering behuizing | Aanbouwbehuizing |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Positie van de beugel | Bovendeel (deksel) |
| Met wartel | Nee |
| Met klapdeksel | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| EMC-uitvoering | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Diepte | 24.2 mm |
| Coating behuizing | Niet gecoat |
| Kleur behuizing | Overig |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Geen |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Met afdichting | Ja |
| Slagvastheid | IK06 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,029 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,1 x 0,038 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 8,38 per 1 st |
Artikel bevat 1 st