Phoenix Contact - Behuizing voor rechthoekige connectoren - HC-STA-D07-HHFS-1TGM20-PL-BK
Ons artikelnummer
1217579
Artikelnummer fabrikant
1419255
Type nummer
HC-STA-D07-HHFS-1TGM20-PL-BK
EAN-code
4055626159966
Lengte
26.5 mm
Hoogte
77.6 mm
Breedte
34.2 mm
Uitvoering behuizing
Stekkerbehuizing
Positie kabeltoevoer
Overig
Productomschrijving
1419255
Wartelbehuizing D7, voor lengtebeugel, materiaal: PA, kabelaansluitingen: 1, recht, 1x M20, hoogte: 77,6 mm, kabelwartel: met, Standaard
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1217579 |
| Artikelnummer fabrikant | 1419255 |
| EAN-code | 4055626159966 |
| Artikelklasse (ETIM) | Behuizing voor rechthoekige connectoren |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Behuizing |
| Type nummer | HC-STA-D07-HHFS-1TGM20-PL-BK |
| Omschrijving | HC-STA-D07-HHFS-1TGM20-PL-BK |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Lengte | 26.5 mm |
| Hoogte | 77.6 mm |
| Breedte | 34.2 mm |
| Uitvoering behuizing | Stekkerbehuizing |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
| Positie van de beugel | Geen |
| Met wartel | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Type vergrendeling | Langsbeugel |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| EMC-uitvoering | Nee |
| UV-bestendig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP66 |
| Diepte | 26.5 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Metrisch |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Met afdichting | Nee |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Slagvastheid | IK06 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 157 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,025 kg |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,082 x 0,026 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st