Phoenix Contact - Tekststrookblad - EMLP (60X30)R
Brutoprijs
564,46
Phoenix Contact - Tekststrookblad - EMLP (60X30)R
Ons artikelnummer
1116770
Artikelnummer fabrikant
0819505
Type nummer
EMLP (60X30)R
EAN-code
4046356159821
Kleur
Wit
Transparant
Nee
Breedte
60 mm
Hoogte
0.55 mm
Lengte
30 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0819505 EMLP (60X30)R CODERINGSETIKETTEN WIT 250ST
Etiket, rol, wit, niet gecodeerd, codeerbaar met: THERMOMARK ROLL, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, montagetechniek: plakken, schrijfvlak: 60 x 30 mm, Aantal afzonderlijke schildjes : 250
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1116770 |
| Artikelnummer fabrikant | 0819505 |
| EAN-code | 4046356159821 |
| Artikelklasse (ETIM) | Tekststrookblad |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Etiket |
| Type nummer | EMLP (60X30)R |
| Omschrijving | EMLP (60X30)R |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 60 mm |
| Hoogte | 0.55 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,416 kg |
| Afmeting verpakking | 0,123 x 0,123 x 0,082 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 564,46 per 1 st |
Artikel bevat 1 st