Phoenix Contact - Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule - AXL SE AI4 U 0-10
Ons artikelnummer
3066779
Artikelnummer fabrikant
1088104
Type nummer
AXL SE AI4 U 0-10
EAN-code
4055626887715
Spanningstype voedingsspanning
DC
Ingang, stroom
Nee
Breedte
14.9 mm
Ingang, spanning
Ja
Ingang, weerstand
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1088104 AXL SE AI4 U 0-10
Axioline Smart Elements, analoog ingangsmoduul, analoge ingangen: 4, 0 V ... 10 V, aansluittechniek: 2-draads, beschermklasse: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3066779 |
| Artikelnummer fabrikant | 1088104 |
| EAN-code | 4055626887715 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Analoge module |
| Type nummer | AXL SE AI4 U 0-10 |
| Omschrijving | AXL SE AI4 U 0-10 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ingang, stroom | Nee |
| Breedte | 14.9 mm |
| Ingang, spanning | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Ingangssignaal configureerbaar | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 12 Bit |
| Uitgang, stroom | Nee |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Configureerbare analoge ingangen | Nee |
| Configureerbare analoge uitgangen | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 62.2 mm |
| Diepte | 62 mm |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 5 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,037 kg |
| Afmeting verpakking | 0,156 x 0,123 x 0,016 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 120,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st