Phoenix Contact - Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule - AXL SE DO16/1
Ons artikelnummer
3066785
Artikelnummer fabrikant
1088129
Type nummer
AXL SE DO16/1
EAN-code
4055626888101
Voedingsspanning bij DC
19.2 - 30 V
Spanningstype voedingsspanning
DC
Aantal digitale ingangen
0
Breedte
14.9 mm
Aantal digitale uitgangen
16
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1088129 AXL SE DO16/1
Axioline Smart Elements, digitaal uitgangsmoduul, digitale uitgangen: 16, 24 V DC, 500 mA, aansluittechniek: 1-draads, beschermklasse: IP20
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3066785 |
| Artikelnummer fabrikant | 1088129 |
| EAN-code | 4055626888101 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Digitale module |
| Type nummer | AXL SE DO16/1 |
| Omschrijving | AXL SE DO16/1 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 30 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Breedte | 14.9 mm |
| Aantal digitale uitgangen | 16 |
| Configureerbare digitale ingangen | Nee |
| Configureerbare digitale uitgangen | Nee |
| Type ingangsspanning | DC |
| Type digitale uitgang | Overig |
| Uitgangsstroom | 0.5 A |
| Toegestane spanning aan uitgang | 24 - 24 V |
| Kortsluitbeveiliging, uitgangen beschikbaar | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met optische interface | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Vertragingstijd bij signaalwisseling | 0 - 0 ms |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 62.2 mm |
| Diepte | 62 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 24 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,039 kg |
| Afmeting verpakking | 0,124 x 0,078 x 0,016 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 65,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st