Pilz - Magnetische naderingsschakelaar - Mag
Ons artikelnummer
1156568
Artikelnummer fabrikant
506411
Type nummer
Mag
EAN-code
4046548066791
Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen
2
Type bekrachtiging
Magneet
Uitvoering elektrische aansluiting
Connector M8
Uitvoering schakeluitgang
Reedcontact
Breedte sensor
36 mm
Productomschrijving
PSEN MA1.1p-10 506411 MAGNET. VEILIGHEIDSSCHAKELAAR
Magnetic safety switch 2 N/O, 4-pin M8 connector, square design IP67, operating distance 3 mm, height design 13 mm PU = 1 sensor with actuator.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1156568 |
| Artikelnummer fabrikant | 506411 |
| EAN-code | 4046548066791 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magnetische naderingsschakelaar |
| Merk | Pilz |
| Serie | PSENmag |
| Type nummer | Mag |
| Omschrijving | PSEN ma1.1p-10/PSEN1.1-10/3mm/1unit |
| Land van Oorsprong | CH |
Technisch
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 2 |
| Type bekrachtiging | Magneet |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Uitvoering schakeluitgang | Reedcontact |
| Breedte sensor | 36 mm |
| Hoogte van de sensor | 26 mm |
| Lengte sensor | 13 mm |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beveiligde schakelafstand UIT | 3 mm |
| Beveiligde schakelafstand AAN | 19 mm |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 55 °C |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,045 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 70,81 per 1 st |
Artikel bevat 1 st