Procell - Standaard batterij (niet oplaadbaar) - CR123
Ons artikelnummer
4342782
Artikelnummer fabrikant
5000394163393
Type nummer
CR123
EAN-code
5000394163393
Grootte aanduiding
Overig
Aantal cellen
1
Model
Lithium/Mangaandioxide
Nom. spanning
3.3 V
Capaciteit
1600 mAh
Productomschrijving
5000394163393 PROCELL INTENSE
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4342782 |
| Artikelnummer fabrikant | 5000394163393 |
| EAN-code | 5000394163393 |
| Artikelklasse (ETIM) | Standaard batterij (niet oplaadbaar) |
| Merk | Procell |
| Serie | |
| Type nummer | CR123 |
| Omschrijving | Procell Intense High Power Lithium CR123, 3V (Doos a 10st) HPL |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Grootte aanduiding | Overig |
| Aantal cellen | 1 |
| Model | Lithium/Mangaandioxide |
| Nom. spanning | 3.3 V |
| Capaciteit | 1600 mAh |
| IEC-aanduiding | CR 123 A |
| Overige aanduidingen | Geen |
| Lengte | 33.5 mm |
| Hoogte incl. pool | 34.5 mm |
| Diameter | 17 mm |
| Explosieveilige toepassing | Nee |
| Gewicht | 17 g |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 10 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 178 g |
| Afmeting verpakking | 39 x 87 x 36 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 51,95 per 1 st |
Artikel bevat 10 st