Prolumia - LED driver - 46190281
Ons artikelnummer
1200455
Artikelnummer fabrikant
46190281
Type nummer
46190281
EAN-code
8719689122751
Model
Statisch
Geschikt voor buitengebruik
Nee
Behuizing
Metaalbehuizing
Uitgangsvermogen
200 - 200 W
Breedte
110 mm
Productomschrijving
46190281 VOEDING 24VDC 200W
De Prolumia voedingen en drivers zijn zowel verkrijgbaar voor binnen- als buitentoepassingen (waterdicht). Dankzij het relatief dunne formaat zijn de LED voedingen eenvoudig weg te werken onder bijvoorbeeld een plank, in een kast of achter een muur.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "LED driver" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1200455 |
| Artikelnummer fabrikant | 46190281 |
| EAN-code | 8719689122751 |
| Artikelklasse (ETIM) | LED driver |
| Merk | Prolumia |
| Serie | Lijnverlichting |
| Type nummer | 46190281 |
| Omschrijving | LED driver CV 200W 8,3A F 24V ND |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Model | Statisch |
| Geschikt voor buitengebruik | Nee |
| Behuizing | Metaalbehuizing |
| Uitgangsvermogen | 200 - 200 W |
| Breedte | 110 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Lengte | 199 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Geschikt voor constante stroom | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Uitgangsspanning | 24 - 24 V |
| Uitgangsstroom | 8300 - 8300 mA |
| Geschikt voor gelijkspanning (primaire zijde) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,568 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 114,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st