Prolumia - Lichtslang/-band - 4600025 LUMIAFLEX 11 10M 3000K
Productomschrijving
4600025 LUMIAFLEX 11 10M 3000K 24V DC 12W/mtr SET 10MTR
Met de LED Lumiaflex II serie heeft Prolumia de traditionele glazen neonverlichting in een nieuw jasje gestoken. Deze onbreekbare en waterdichte lichtslang is beschikbaar in vele kleurvarianten en heeft een zeer egale lichtuitstraling. De LED Lumiaflex II kan gemakkelijk omgebogen worden en is hierdoor zeer geschikt voor het creëren van letters en figuren.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1512846 |
| Artikelnummer fabrikant | 46000225 |
| EAN-code | 8720615504022 |
| Artikelklasse (ETIM) | Lichtslang/-band |
| Merk | Prolumia |
| Serie | |
| Type nummer | 4600025 LUMIAFLEX 11 10M 3000K |
| Omschrijving | Lumiaflex II, 24Vdc, 12W/m, 10m set 3000K |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Model | Slang |
| Aantal lichtbronnen per meter | 60 |
| Lampvermogen per meter | 12 W |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 11.5 mm |
| Stralingshoek | 160 ° |
| Lengte | 10000 mm |
| Diameter | 11.5 mm |
| Kleinste buigradius | 120 mm |
| Lengte van de enkele secties | 100 mm |
| Met eindstuk | Nee |
| Met aansluitset | Nee |
| Zelfklevend | Nee |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Lichtstroom per meter | 400 lm |
| Lampspanning | 22 - 26 V |
| Voorschakelapparaat | LED regeling spanningsgestuurd |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 50000 h |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3 |
| Max. systeemvermogen | 120 W |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Hoogte/diepte | 29 mm |
| Met bescherming | Ja |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 2 |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Aansluitwijze | Overig |
| Geschikt voor dimmer | Ja |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 0,62 x 0,51 x 0,052 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 880,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,14 |
Artikel bevat 1 st