Rittal - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - 2482400
Brutoprijs
33,99
Rittal - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - 2482400
Ons artikelnummer
1100840
Artikelnummer fabrikant
2482400
Type nummer
2482400
EAN-code
4028177490703
Model
Overig
Hoogte
91 mm
Breedte
52 mm
Materiaal
Kunststof
Kleur
Grijs
Productomschrijving
SZ Contactdoosmod. met veerdrukklem VDE, VEERDRUKKLEMMEN
SZ Interfacedeksels, modulair, contactdoosmodulen, Duitsland (VDE), veerdrukklemmen maximaal 2x2,5 mm², aansluiting achter, RAL 7024
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1100840 |
| Artikelnummer fabrikant | 2482400 |
| EAN-code | 4028177490703 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | SZ |
| Type nummer | 2482400 |
| Omschrijving | SZ Contactdoosmod. met veerdrukklem |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 91 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,071 kg |
| Afmeting verpakking | 0,105 x 0,055 x 0,05 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,99 per 1 st |
Artikel bevat 1 st