Rittal - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - 7507718
Brutoprijs
47,37
Rittal - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - 7507718
Ons artikelnummer
2042874
Artikelnummer fabrikant
7507718
Type nummer
7507718
EAN-code
4028177551534
Model
Overig
Hoogte
800 mm
Materiaal
Metaal
Kleur
Grijs
RAL-nummer
7035
Productomschrijving
DK7507718 VPE = 2 SCHAKELKAST LEEG 19I-PROFIELEN
FB 19 inch profielen voor FlatBox, 18HE, L-vormig als tweede bevestigingsniveau
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2042874 |
| Artikelnummer fabrikant | 7507718 |
| EAN-code | 4028177551534 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | DK |
| Type nummer | 7507718 |
| Omschrijving | DK Profiel 19i v FlatBox 18HE VE=2 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 800 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 892 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,672 kg |
| Afmeting verpakking | 0,9 x 0,075 x 0,04 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 47,37 per 1 st |
Artikel bevat 2 st