Rittal - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - 7507721
Brutoprijs
53,09
Rittal - Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar - 7507721
Ons artikelnummer
2042875
Artikelnummer fabrikant
7507721
Type nummer
7507721
EAN-code
4028177551541
Model
Overig
Hoogte
933 mm
Materiaal
Metaal
Kleur
Grijs
RAL-nummer
7035
Productomschrijving
DK7507721 VPE = 2 SCHAKELKAST LEEG STELVOETEN
FB 19 inch profielen voor FlatBox, 21 HE, L-vormig als tweede bevestigingsniveau
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2042875 |
| Artikelnummer fabrikant | 7507721 |
| EAN-code | 4028177551541 |
| Artikelklasse (ETIM) | Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | DK |
| Type nummer | 7507721 |
| Omschrijving | DK Profiel 19i v FlatBox 21HE VE=2 |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Overig |
| Hoogte | 933 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Geschikt voor bouwhoogte kast | 1025 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 2 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,907 kg |
| Afmeting verpakking | 1,04 x 0,075 x 0,045 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 53,09 per 1 st |
Artikel bevat 2 st