Rittal - Kast/behuizing voor PC, monitor of periferie - 6900710
Ons artikelnummer
4101611
Artikelnummer fabrikant
6900710
Type nummer
6900710
EAN-code
4028177968516
Hoogte
900 mm
Diepte
600 mm
Breedte
600 mm
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Poedercoating
Productomschrijving
6900710 IW BEHUIZ 600X900X600
IW Behuizing, met designdeur voor en plaatstalen deur achter, 600x900x600 mm BxHxD, RAL 7035/7015
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4101611 |
| Artikelnummer fabrikant | 6900710 |
| EAN-code | 4028177968516 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kast/behuizing voor PC, monitor of periferie |
| Merk | Rittal |
| Serie | |
| Type nummer | 6900710 |
| Omschrijving | IW Behuiz 600x900x600 mDesignd/1dA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 900 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur corpus | Grijs |
| RAL-nummer corpus | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 48,8 kg |
| Afmeting verpakking | 0,61 x 0,7 x 0,91 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.412,65 per 1 st |
Artikel bevat 1 st