Rittal - Kast/behuizing voor PC, monitor of periferie - 6900730
Ons artikelnummer
4101613
Artikelnummer fabrikant
6900730
Type nummer
6900730
EAN-code
4028177968530
Hoogte
900 mm
Diepte
600 mm
Breedte
600 mm
Materiaal
Staal
Uitvoering oppervlakte
Poedercoating
Productomschrijving
6900730 IW BEHUIZ 600X900X600
IW Behuizing, met designdeur voor, plaatstalen deur achter en houder voor toetsenbord/muis, 600x900x600/890 mm BxHxD1/D2, RAL 7035/7015
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4101613 |
| Artikelnummer fabrikant | 6900730 |
| EAN-code | 4028177968530 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kast/behuizing voor PC, monitor of periferie |
| Merk | Rittal |
| Serie | |
| Type nummer | 6900730 |
| Omschrijving | IW Behuiz 600x900x600 mDesignd/toetsenb |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 900 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Breedte | 600 mm |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur corpus | Grijs |
| RAL-nummer corpus | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 18 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 66 kg |
| Afmeting verpakking | 0,61 x 0,7 x 0,91 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.531,36 per 1 st |
Artikel bevat 1 st