Rittal - Netwerkbehuizing - 7057020
Brutoprijs
256,58
Rittal - Netwerkbehuizing - 7057020
Ons artikelnummer
2154825
Artikelnummer fabrikant
7057020
Type nummer
7057020
EAN-code
4028177625815
Montageniveau
Voorzijde
Model
Overig
Uitvoering profielrail
L-vormig
Aantal deuren
1
Soort ventilatie
Passief
Productomschrijving
QE Box 12HE, zichtdeur, BHD 600x602x500
QE Box, wandverdelerbehuizing met zichtdeur, 12 HE, 600x602x500 mm BxHxD, 19 inch-niveau in diepte verstelbaar, plaatstaal, RAL 7035
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2154825 |
| Artikelnummer fabrikant | 7057020 |
| EAN-code | 4028177625815 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkbehuizing |
| Merk | Rittal |
| Serie | DK |
| Type nummer | 7057020 |
| Omschrijving | QE Box 12HE, zichtdeur, BHD 600x602x500 |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Montageniveau | Voorzijde |
| Model | Overig |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort ventilatie | Passief |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 602 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Rastermaat | 19" |
| Aantal hoogte-eenheden | 12 |
| Met dakplaat | Nee |
| Met aarding | Nee |
| Met frontdeur | Ja |
| Met zijwand | Ja |
| Demontabel | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. belastbaarheid | 60 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 14 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,834 kg |
| Afmeting verpakking | 0,545 x 0,625 x 0,615 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 256,58 per 1 st |
Artikel bevat 1 st