Rittal - Netwerkbehuizing - 7507110
Brutoprijs
482,04
Rittal - Netwerkbehuizing - 7507110
Ons artikelnummer
2042866
Artikelnummer fabrikant
7507110
Type nummer
7507110
EAN-code
4028177551442
Montageniveau
Voorzijde
Model
Overig
Uitvoering profielrail
L-vormig
Aantal deuren
1
Soort ventilatie
Passief
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
FlatBox 600x9HEx600 FLATBOX
FB FlatBox wandbehuizing met zichtdeur, 9HE, 600x492x600 mm BxHxD, inbouwdiepte 488 mm, plaatstaal, RAL 7035, flat-pack uitvoering
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2042866 |
| Artikelnummer fabrikant | 7507110 |
| EAN-code | 4028177551442 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkbehuizing |
| Merk | Rittal |
| Serie | DK |
| Type nummer | 7507110 |
| Omschrijving | FlatBox 600x9HEx600 |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Montageniveau | Voorzijde |
| Model | Overig |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort ventilatie | Passief |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 492 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Rastermaat | 19" |
| Aantal hoogte-eenheden | 9 |
| Met dakplaat | Nee |
| Met aarding | Ja |
| Met frontdeur | Ja |
| Met zijwand | Ja |
| Demontabel | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. belastbaarheid | 45 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 26,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,645 x 0,635 x 0,3 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 482,04 per 1 st |
Artikel bevat 1 st