Rittal - Netwerkbehuizing - 7507200
Brutoprijs
678,60
Rittal - Netwerkbehuizing - 7507200
Ons artikelnummer
2042867
Artikelnummer fabrikant
7507200
Type nummer
7507200
EAN-code
4028177551466
Montageniveau
Voorzijde
Model
Overig
Uitvoering profielrail
L-vormig
Aantal deuren
1
Soort ventilatie
Passief
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
FlatBox 700x15HEx700 FLATBOX
FB FlatBox wandbehuizing met zichtdeur, 15HE, 700x758x700 mm BxHxD, inbouwdiepte 588 mm, plaatstaal, RAL 7035, flat-pack uitvoering
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2042867 |
| Artikelnummer fabrikant | 7507200 |
| EAN-code | 4028177551466 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netwerkbehuizing |
| Merk | Rittal |
| Serie | DK |
| Type nummer | 7507200 |
| Omschrijving | FlatBox 700x15HEx700 |
| Land van Oorsprong | ES |
Technisch
| Montageniveau | Voorzijde |
| Model | Overig |
| Uitvoering profielrail | L-vormig |
| Aantal deuren | 1 |
| Soort ventilatie | Passief |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte | 758 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Rastermaat | 19" |
| Aantal hoogte-eenheden | 15 |
| Met dakplaat | Nee |
| Met aarding | Ja |
| Met frontdeur | Ja |
| Met zijwand | Ja |
| Demontabel | Ja |
| Materiaal | Staal |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Kleur | Grijs |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. belastbaarheid | 75 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 41,8 kg |
| Afmeting verpakking | 0,805 x 0,755 x 0,315 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 678,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st