Rittal - Stroomrailsteun - 3079010
Brutoprijs
29,33
Rittal - Stroomrailsteun - 3079010
Ons artikelnummer
1051730
Artikelnummer fabrikant
3079010
Type nummer
3079010
EAN-code
4028177388826
Aantal polen
3
Max.(meet)stroom
1600 A
Hartafstand rail
60 mm
Productomschrijving
SV Railhouder 40x5-100x10
SV Stroomrailsteun universeel voor gelamelleerd railkoper, 40x5-100x10 mm BxD, UL94-V0, RAL 7035
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1051730 |
| Artikelnummer fabrikant | 3079010 |
| EAN-code | 4028177388826 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stroomrailsteun |
| Merk | Rittal |
| Serie | SV |
| Type nummer | 3079010 |
| Omschrijving | SV Railhouder 40x5-100x10 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen | 3 |
| Max.(meet)stroom | 1600 A |
| Hartafstand rail | 60 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 40 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,66 kg |
| Afmeting verpakking | 0,255 x 0,2 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,33 per 1 st |
Artikel bevat 1 st