Rose - Klemmenkast - 37201006
Brutoprijs
163,22
Rose - Klemmenkast - 37201006
Ons artikelnummer
1165075
Artikelnummer fabrikant
37201006
Type nummer
37201006
EAN-code
4250157919205
Aantal aansluitklemmen
0
Max. aderdoorsnede
4 mm²
Lengte
200 mm
Breedte
100 mm
Diepte
61 mm
Productomschrijving
37.20.10.06 RVS 200X100X61MM
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1165075 |
| Artikelnummer fabrikant | 37201006 |
| EAN-code | 4250157919205 |
| Artikelklasse (ETIM) | Klemmenkast |
| Merk | Rose |
| Serie | RVS behuizing |
| Type nummer | 37201006 |
| Omschrijving | RVS 304 Klemmenkast 200x100x61 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aansluitklemmen | 0 |
| Max. aderdoorsnede | 4 mm² |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met deksel | Ja |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Met transparant deksel | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 80 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,998 kg |
| Afmeting verpakking | 0,2 x 0,061 x 0,1 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 163,22 per 1 st |
Artikel bevat 1 st