Rose - Schakelkast leeg - 37003316
Ons artikelnummer
1187471
Artikelnummer fabrikant
37003316
Type nummer
37003316
EAN-code
4250157918802
Hoogte
300 mm
Diepte
167 mm
Breedte
300 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Productomschrijving
37003316 KAST RVS 300X300X167
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1187471 |
| Artikelnummer fabrikant | 37003316 |
| EAN-code | 4250157918802 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rose |
| Serie | RVS behuizing |
| Type nummer | 37003316 |
| Omschrijving | RVS 304 Klemmenkast met IGS 300x300x167 excl. MPL |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 167 mm |
| Breedte | 300 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal sloten | 2 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,36 kg |
| Afmeting verpakking | 300 x 167 x 300 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 379,86 per 1 st |
Artikel bevat 1 st