Rose - Schakelkast leeg - 37004416
Ons artikelnummer
1189433
Artikelnummer fabrikant
37004416
Type nummer
37004416
EAN-code
4250157918840
Hoogte
380 mm
Diepte
167 mm
Breedte
380 mm
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Vloeropstelling mogelijk
Nee
Productomschrijving
37004416 KLEMMENKAST RVS304
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1189433 |
| Artikelnummer fabrikant | 37004416 |
| EAN-code | 4250157918840 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelkast leeg |
| Merk | Rose |
| Serie | RVS behuizing |
| Type nummer | 37004416 |
| Omschrijving | RVS 304 Klemmenkast met IGS 380x380x167 excl. MPL |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 380 mm |
| Diepte | 167 mm |
| Breedte | 380 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Vloeropstelling mogelijk | Nee |
| Wandbevestiging mogelijk | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
| Met montageplaat | Nee |
| Aantal sloten | 2 |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor buitenopstelling | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met hellend dak | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 6 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,08 kg |
| Afmeting verpakking | 380 x 167 x 380 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 496,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st