Saenroll - Stelvoet - Kabelhaspelafrolapparaat
Ons artikelnummer
2488054
Artikelnummer fabrikant
99120147
Type nummer
Kabelhaspelafrolapparaat
EAN-code
8719724000228
Hoogte
0 - 2 mm
Materiaal
Kunststof
Materiaal schacht
Staal
Type schroefdraad
Metrisch
Productomschrijving
99120147 RUBBER POOTJE SET VAN 4 STUKS
Saenroll Rubber pootje set van 4 stuks
Rubber pootje set van 4 stuks
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2488054 |
| Artikelnummer fabrikant | 99120147 |
| EAN-code | 8719724000228 |
| Artikelklasse (ETIM) | Stelvoet |
| Merk | Saenroll |
| Serie | Handgereedschap |
| Type nummer | Kabelhaspelafrolapparaat |
| Omschrijving | Saenroll Rubber pootje set van 4 stuks |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 0 - 2 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaal schacht | Staal |
| Type schroefdraad | Metrisch |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 405 g |
| Afmeting verpakking | 15 x 7 x 4 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 16,83 per 1 st |
Artikel bevat 1 st