SBI Connectors - Stuurstroomkabel - SiF 1 x 35,0 qmm. Zwart
Brutoprijs
2.678,40
per 100 m
SBI Connectors - Stuurstroomkabel - SiF 1 x 35,0 qmm. Zwart
Ons artikelnummer
3403120
Artikelnummer fabrikant
1412-35001-100ZW
Type nummer
SiF 1 x 35,0 qmm. Zwart
EAN-code
Productomschrijving
1412-35001-100ZW SIF 1 X 35,0 QMM. ZWART
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3403120 |
| Artikelnummer fabrikant | 1412-35001-100ZW |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | SBI Connectors |
| Serie | |
| Type nummer | SiF 1 x 35,0 qmm. Zwart |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 100 m |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 m |
| Minimale bestelafname | 100 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.678,40 per 100 m |
Artikel bevat 1 m